VIERINGEN KOMENDE PERIODE  
 
 28-10 tm 31-12
 
INTENTIES VOOR HET KERSTBOEKJE GRAAG INLEVEREN VÓÓR 27 NOVEMBER
 
 
ZONDAG 28 OKTOBER  30ste Zondag door het jaar
10.00 uur: Eucharistieviering met zang van de Cantorij van de Oude Ursulakerk
Ida Berkhout-Nannes/ Jaap Dekker/ Hans en Trudy Kemper-Pronk en zoon Don/ Jaap Ooijevaar en overleden familie Ooijevaar-Ruiter/ Jan te Buck en familie te Buck-Suiker/ Klaas en Sijtje Jonker-Schipper, Kees Dekker/
 
DONDERDAG 1 NOVEMBER  Hoogfeest van Allerheiligen
19.00 uur: Eucharistieviering met zang van het herenkoor
Ina Hoogeboom-Borst/ Nicolaas Maria Ligthart, Anna Ligthart-Tesselaar, Tiny Ligthart-Moras en Jan Marinus Deurwaarder/ Piet Ligthart, Afie Ligthart-Konijn en familie/
 
VRIJDAG 2 NOVEMBER  Allerzielen
19.00 uur: Eucharistieviering met zang van het herenkoor
Gerda de Groot-Dekker en overleden familie/ Jaap en Gré van Wonderen-Hilhorst en de familie van Wonderen-Hilhorst/ Nicolaas Maria Ligthart, Anna Ligthart-Tesselaar, Tiny Ligthart-Moras en Jan Marinus Deurwaarder/ Pastoor Appelman/ Arie en Gré Burger-Mosch/ Jo Burger/ Fam. Slijkerman-Wiering, Jan en Riet de Wit-Slijkerman, Klaas en Betha Slijkerman/ Linda Blokker-Broersen/ Gert Zoon, Geertrudis Zoon-Ligthart en familie/ Wil en Thea Nannes-Schipper en overleden familie/ Piet en Eef Boots-Verhagen, Tineke Boots-Beemsterboer en tot zegen over hun gezinnen/ Henk en Tecla Kauffman-van den Diepstraten en overleden familie/ Gerard de Nijs/ familie Zutt-Bruin/ familie Kleef-Gervasoni/ Erik Dekker, overleden familie Dekker-van Straten,Rozendaal-Bleeker en zegen over onze gezinnen/ Anthonius Overpelt en
overleden familie, Gre en Wim Dekker-Nannes, Jack en Maaike/
 
ZONDAG 4 NOVEMBER  31ste Zondag door het jaar
9.30 uur: Eucharistieviering met zang van het Parochieel Ursulakoor
Piet en Annie van den Berg-te Buck en zoon Cees/ Ina Hoogeboom-Borst/ Cock van Diepen-te Buck/ Corrie Karsten-de Nijs en Carola/ Piet en Anna Pronk-Appelman/ overleden familie Molenaar-Schipper/ Wils van Baar/
 
12.00 uur: Doop van Jaxon de Waard, zoon van Alex en Anouska de Waard-Apeldoorn van de Westfriesedijk 22, broertje van Quinten en Valentijn
 
 
MAANDAG 5 NOVEMBER
9.30 uur: Eucharistieviering in het Angelapark
Quirinus en To Jonker-Munster/ Jan en Annie Bekelaar-de Ruijter, Martinus en Beatrix de Ruijter-Pronk/ Riet van den Berg-Bakker/ Wim en Siem Ligthart/
 
DONDERDAG 8 NOVEMBER
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten
 
ZONDAG 11 NOVEMBER  32ste Zondag door het jaar
10.00 uur: Eucharistieviering met zang van het Jambokoor
Jaap en Gré van Wonderen-Hilhorst en de familie van Wonderen-Hilhorst/ Riet Schipper-Burger en overleden families Schipper en Burger/ Kees en Bets de Wit-Groen en overleden familie/ Theeuwis en Nel Kuijs-Slijkerman en overleden familie/ Piet en Eef Boots-Verhagen, Tineke Boots-Beemsterboer en tot zegen over hun gezinnen/
 
DONDERDAG 15 NOVEMBER
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten
Met dank aan de H. Anthonius/ levende en overleden familie Mooy-van Duin, broers en zussen/
 
ZONDAG 18 NOVEMBER  33ste Zondag door het jaar
10.00 uur: Eucharistieviering met zang van het Parochieel Ursulakoor
Gerda de Groot-Dekker en overleden familie/ Jan te Buck en familie te Buck-Suiker/ Arie de Nijs en overleden familie de Nijs-Ruijter/ Antoon Dekker, Anna Dekker-de Groot en Marie-Claire/ Meinardus Ligthart, overleden familie Ligthart-Mulder/ Ria Ruyter-Lont en overleden familie/ Jaap en Toos Molenaar-de Boer/ Jan Commandeur/
 
MAANDAG 19 NOVEMBER
9.30 uur: Eucharistieviering in het Angelapark
Quirinus en To Jonker-Munster/ Jan en Annie Bekelaar-de Ruijter, Martinus en Beatrix de Ruijter-Pronk/
 
DONDERDAG 22 NOVEMBER
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten
 
 
ZONDAG 25 NOVEMBER  Hoogfeest van Christus, Koning van het heelal
10.00 uur: Eucharistieviering met zang van het ritmisch koor
Nic en Marie Mosch-Portegijs, Niels en Hans/ Piet en Vera Beemsterboer-Vlugt, Sylvia en Melanie/ overleden ouders Mosch-de Groot en zegen over hun gezin/ Linda Blokker-Broersen/ Ida Berkhout-Nannes/ Jaap Dekker/ Edith Jong/ Paul Zutt/ Jan en Imelda Wempe-Heemskerck/ Siem en Wim Ligthart/ Fons en Gerrie Goudsblom/ Margret Stam-Zonneveld/ overleden familie Molenaar-Schipper/ Cor en Wil van den Berg/ familie Mosch-Groot en Klazien/ Jaap en Truus de Groot-de Nijs, Joris en Miriam/
 
DONDERDAG 29 NOVEMBER
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten
 
ZONDAG 2 DECEMBER  Eerste zondag van de advent
9.30 uur: Eucharistieviering met zang van het Parochieel Ursulakoor
Piet en Annie van den Berg-te Buck en zoon Cees/ Ina Hoogeboom-Borst/ Cock van Diepen-te Buck/ Corrie Karsten-de Nijs en Carola/ overleden ouders Hoogeboom-Kos en zegen over hun gezin/ Theeuwis en Nel Kuijs-Slijkerman en overleden familie/ overleden familie Molenaar-Schipper/ Wils van Baar/ Piet en Eef Boots-Verhagen, Tineke Boots-Beemsterboer en tot zegen over hun gezinnen/
 
MAANDAG 3 DECEMBER
9.30 uur: Eucharistieviering in het Angelapark
Quirinus en To Jonker-Munster/ Jan en Annie Bekelaar-de Ruijter, Martinus en Beatrix de Ruijter-Pronk/ Riet van den Berg-Bakker/ Wim en Siem Ligthart/
 
VRIJDAG 7 DECEMBER  Eerste vrijdag van de maandag
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten
Piet Stikkelman, echtgenote en familie/
 
ZONDAG 9 DECEMBER  Tweede zondag van de advent
10.00 uur: Eucharistieviering
Jaap en Gré van Wonderen-Hilhorst en de familie van Wonderen-Hilhorst/ Fam. Slijkerman-Wiering, Jan en Riet de Wit-Slijkerman, Klaas en Bertha Slijkerman/ Antoon Dekker, Anna Dekker-de Groot en Marie-Claire/ familie Groot-Latenstein-Kamper en Piet Ursem/ Gerard de Nijs/
 
DONDERDAG 13 DECEMBER
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten/ Kees van de Berg en Loes
ZONDAG 16 DECEMBER  Derde zondag van de advent
10.00 uur: Eucharistieviering met zang van het Parochieel Ursulakoor
Gerda de Groot-Dekker en overleden familie/ Arie de Nijs en overleden familie de Nijs-Ruijter/ Jaap Dekker, Th. Smit en Catharina Smit-Dekker en zegen over onze gezinnen/ familie Ligthart-Konijn, met dank aan Maria/
 
MAANDAG 17 DECEMBER
9.30 uur: Oecumenische viering  in het Angelapark met zang van het herenkoor
Quirinus en To Jonker-Munster/ Jan en Annie Bekelaar-de Ruijter, Martinus en Beatrix de Ruijter-Pronk/
 
DONDERDAG 20 DECEMBER
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten
Met dank aan de H. Anthonius
 
ZONDAG 23 DECEMBER  Vierde zondag van de advent
10.00 uur: Eucharistieviering met zang van het ritmisch koor
Mart Pronk en om zegen over onze gezinnen/ Edith Jong/ Paul Zutt/ Jan en Imelda Wempe-Heemskerck/ Siem en Wim Ligthart/ Fons en Gerrie Goudsblom/ Margret Stam-Zonneveld/ overleden familie Molenaar-Schipper/ Cor en Wil van den Berg/ familie Mosch-Groot en Klazien/ Jaap en Truus de Groot-de Nijs, Joris en Miriam/
 
MAANDAG 24 DECEMBER  Kerstavond
17.30 uur: Herdertjesmis met zang van het kinderkoor
22.00 uur: Eucharistieviering met zang van het ritmisch koor
 
DINSDAG 25 DECEMBER  Eerste Kerstdag
Let op: 10.00 uur: Eucharistieviering met zang van het Parochieel Ursulakoor
 
WOENSDAG 26 DECEMBER  Tweede Kerstdag
10.00 uur: Eucharistieviering met zang van Garmonya
 
DONDERDAG 27 DECEMBER
19.00 uur: Eucharistieviering
Na deze viering is gelegenheid tot biechten
 
ZONDAG 30 DECEMBER
10.00 uur: Eucharistieviering
 
MAANDAG 31 DECEMBER
GEEN VIERING